Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Kakao  

Kakao (Cacao) to prosta i szybka gra planszowa dla 2-4 graczy, której akcja osadzona jest w egzotycznych lasach Ameryki Środkowej. Gracze wcielają się w hodowców kakao i konkurują o zdobycie jak największej liczby punktów poprzez uprawę i sprzedaż tego cennego surowca.

Gra składa się z planszy, którą tworzą losowo ułożone karty, reprezentujące tereny z różnymi rodzajami pól uprawnych. Gracze mają swoje talie kart, które pozwalają na budowę farm, zbieranie plonów i handel.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez uprawę i sprzedaż kakao. Gracze muszą rozwijać swoje farmy, aby zwiększyć plony i sprzedawać kakao po jak najwyższej cenie. Każda karta reprezentuje różne akcje, które można wykonywać w trakcie gry, np. budowa farm, zbieranie plonów, handel, itp.

Jednym z ciekawszych elementów gry Kakao jest mechanika "pola tetrisowe". Gracze muszą umiejętnie układać swoje karty na planszy, aby uzyskać jak największą liczbę punktów. Karty mają różne kształty i pasują tylko na wybrane pola, co wymaga od graczy planowania i strategii.

Gra ta jest prosta i szybka do nauczenia się, ale oferuje wiele możliwości taktycznych i strategii, co sprawia, że jest idealna dla graczy w każdym wieku. Jest to idealna gra dla miłośników gier planszowych, którzy lubią proste i wciągające gry, które można grać w kilka osób.

Produkty
Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów