Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Munchkin

Munchkin  

Munchkin to gra karciana zaprojektowana przez Steve'a Jacksona. Celem gry jest zdobycie poziomu dziesiątego, pokonując różne potwory, zbierając skarby i korzystając z kart wyposażenia i umiejętności, a jednocześnie utrudniając postęp innym graczom.

Gracze zaczynają z identyczną talią kart, składającą się z kart potworów, skarbów i kart klas postaci, takich jak krasnolud, magik, wojownik, złodziej itp. Gracze dobierają karty ze swojego stosu, a następnie rzucają kostką, aby określić potwora, z którym będą walczyć lub efekt karty, którą zagrają.

Podczas walki z potworami gracze mogą używać kart wyposażenia, takich jak miecze, zbroje, hełmy, buty itp., aby zwiększyć swoją siłę bojową i pokonać potwora. Po pokonaniu potwora gracze zdobywają skarb, który może zawierać punkty doświadczenia, zwiększające poziom gracza, złoto lub nowe karty wyposażenia.

Munchkin jest znany z humorystycznego stylu, a wiele kart ma zabawne ilustracje i nazwy. Gra często zachęca do oszukiwania i sabotowania innych graczy, co dodaje do nieprzewidywalności rozgrywki i prowadzi do zabawnych sytuacji.

Gra Munchkin ma wiele dodatków, które wprowadzają nowe karty, postacie i elementy do gry. Można również łączyć różne dodatki, aby stworzyć niestandardowe talie kart i rozszerzyć doświadczenie z gry.

Produkty
Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów