Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Age of Sigmar

Age of Sigmar  

Age of Sigmar jest grą wojenną, bitewną, figurkową. Gracze symulują bitwy przy wykorzystaniu konkretnych, miniaturowych postaci, dążąc do zwycięstwa. Age of Sigmar przypomina nieco tradycyjne planszówki, ponieważ każdy z graczy czeka na to, aby wykonać swój ruch na planszy, jednak postaci występujący w grze to nie zwykłe pionki, ale wojownicy, żołnierze, orkowie, krasnoludy i wiele innych. Gra przeznaczona jest dla dwóch lub większej liczby osób. Doceniana jest przede wszystkim przez fanów strategicznych gier fabularnych oraz miłośników Warhammer.

Warhammer a Age of Sigmar

Age of Sigmar jest kontynuacją popularnej gry bitewnej Warhammer Fantasy Battle. Fabuła gry rozgrywa się jednak tuż po tym, jak doszło do ponurej zagłady świata przedstawionego w grach Warhammer. Wygrał chaos, a rzeczywistość się rozpadła. Główną postacią gry jest niejaki Sigmar, dowódca ludzkości, który stara się odbudować świat, przystępując wraz ze swoją odbudowaną armią do walki z bogiem Chaosu Archaonem.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej szerokiej oferty.

Produkty
Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów