Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dixit 2: Przygody

Producent:

Dixit 2: Przygody to dodatek do świetnej gry w skojarzenia. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze. Po raz kolejny ilustracje są niesamowite, każdy znajdzie swojego faworyta. 

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


67,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: edukacyjna, familijna
Wiek: od 8 lat
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: MAYDAY Magnum Gold
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Tytuł ten powraca teraz z zupełnie nowymi 84 kartami, które zapewnią jeszcze więcej zabawy.

Do gry można wykorzystywać karty z podstawowej wersji gry lub z rozszerzenia. Oczywiście można także wymieszać ze sobą oba zestawy kart. Dixit to gra skojarzeń, której niezwykła oprawa graficzna, proste zasady oraz nieograniczona niczym wyobraźnia tworzą nowy wymiar rozrywki.

Uwaga: Nie jest to samodzielna gra. Jest to dodatek do gry Dixit i Dixit Odysseyo której kilka słów poniżej:

Dixit to gra, która zdobyła wiele nagród na całym świecie m.in. tytuł Najlepszej Gry Roku 2009 we Francji, Hiszpanii, Belgii oraz tytuł najlepszej Party Game w USA.

Pasujące koszulki na karty:

 

Zawartość pudełka:

 • 84 karty
 • instrukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

 • 114,99 zł W magazynie

  1 Review(s)

  Gra planszowa Dixit to niezwykla gra edukacyjna w skojarzenia. Dixit to coś więcej niż gra. To sposób na odkrycie siebie i innych, różnic w myśleniu, postrzeganiu świata.  Jest to pozycja zahaczająca o ideał, nie posiadająca praktycznie żadnych wad. Karty z ilustracjami są po prostu bajkowe i przywołują wiele skojarzeń...

  W magazynie
 • 114,99 zł W magazynie

  1 Review(s)

  Poznajcie świat Dixita na nowo - Dixit Odyseja tym razem nawet do 12 osób! Gra skojarzeń pełna poezji, pod wpływem której pozostajemy od pierwszego rzutu oka na pudełko. Każda ilustracja to klucz otwierający drzwi do krainy wyobraźni. Dixit to gra inteligentna, przystępna dla wszystkich, wzbogacająca człowieka...

  W magazynie

28 innych produktów w tej samej kategorii: