Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dixit 4: Początki

Producent:

Przy pomocy nowych kart z Dixit 4: Początki Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze. Dodatek do gry Dixit lub Dixit Odyssey. 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


64,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: familijna
Wiek: od 8 lat
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: MAYDAY Magnum Gold
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Dixit 4: Początki to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre - ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców.

Dixit 4: Początki  można łączyć ze wszystkimi poprzednimi edycjami i dodatkami gry.

 

Uwaga: Nie jest to samodzielna gra. Jest to dodatek do gry Dixit i Dixit Odyssey!, o której kilka słów poniżej:

Dixit to gra, która zdobyła wiele nagród na całym świecie m.in. tytuł Najlepszej Gry Roku 2009 we Francji, Hiszpanii, Belgii oraz tytuł najlepszej Party Game w USA.

 

Zawartość pudełka:

 • 84 karty
 • instrukcja

Pasujące koszulki na karty:

Linki:

 

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

 • 114,99 zł W magazynie

  1 Review(s)

  Gra planszowa Dixit to niezwykla gra edukacyjna w skojarzenia. Dixit to coś więcej niż gra. To sposób na odkrycie siebie i innych, różnic w myśleniu, postrzeganiu świata.  Jest to pozycja zahaczająca o ideał, nie posiadająca praktycznie żadnych wad. Karty z ilustracjami są po prostu bajkowe i przywołują wiele skojarzeń...

  W magazynie
 • 114,99 zł W magazynie

  1 Review(s)

  Poznajcie świat Dixita na nowo - Dixit Odyseja tym razem nawet do 12 osób! Gra skojarzeń pełna poezji, pod wpływem której pozostajemy od pierwszego rzutu oka na pudełko. Każda ilustracja to klucz otwierający drzwi do krainy wyobraźni. Dixit to gra inteligentna, przystępna dla wszystkich, wzbogacająca człowieka...

  W magazynie

27 innych produktów w tej samej kategorii: