Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dixit

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Dixit Odyssey

Nowy produkt

Poznajcie świat Dixita na nowo - Dixit Odyssey tym razem nawet do 12 osób! Gra skojarzeń pełna poezji, pod wpływem której pozostajemy od pierwszego rzutu oka na pudełko. Każda ilustracja to klucz otwierający drzwi do krainy wyobraźni. Dixit to gra inteligentna, przystępna dla wszystkich, wzbogacająca człowieka...

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


96,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra karciana
Wiek:od 8 lat
Liczba graczy :od 3 do 12
Czas gry:ok 30 min
Główna cecha gry:imprezowa
Wydanie:polskie
Koszulki na karty:MAYDAY Magnum Gold

Więcej informacji

Z Dixit Odyssey odkryjesz na nowo magiczny świat Dixit – najczęściej nagradzanej gry ostatnich lat. Daj ponieść się wyobraźni, odkrywając tajemnice nowych kart. Tylko uważaj, żeby nie wpaść w pułapki zastawiane przez innych graczy! Dzięki nowym wariantom, w grze może brać udział aż do 12 osób. Razem wyruszcie na poszukiwanie nowych, zaczarowanych światów.

Gra skojarzeń pełna poezji, pod wpływem której pozostajemy od pierwszego rzutu oka na pudełko. Każda ilustracja to klucz otwierający drzwi do krainy wyobraźni. Dixit to gra inteligentna, przystępna dla wszystkich, wzbogacająca człowieka...

 

Bardzo sprytna wersja Dixita, ma poręczniejszą planszę do liczenia punktów niż pierwsza część i dużo sprytniej zaprojektowane pudełko - jest w nim miejsce na 3 talie dixitowe! oraz mniejsze pionki-króliki które są stabilniejsze i łatwiej nimi liczyć punkty. Najlepiej zacząć kolekcjonowanie Dixita od tej właśnie części !

 

Autorem gry jest Jean-Louis Roubira, lekarz pracujący w szpitalu w Poitiers z młodymi pacjentami przeżywajacymi trudności w środowisku szkolnym i poza nim. W 2007 roku gra była przedmiotem badań, które przeprowadzono na grupie nastoletnich pacjentów z objawami zaburzeń osobowości. Po kilku rozgrywkach zaobserwowano u nich znaczną poprawę formułowanych wypowiedzi oraz relacji z innymi. Gra może być zatem doskonałym narzędziem pedagogicznym i terapeutycznym.

 

Wybierz grę Dixit Odyssey:

 • Nietypowa gra polegająca na wymyślaniu i odgadywaniu skojarzeń!
 • Piękne ilustracje na kartach, duży format – potrafią cieszyć oko w trakcie gry!
 • Gra bardzo pozytywnie wpływa na integrację grających!
 • Dobra zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

 

To jest samodzielna gra. Do rozgrywki nie są wymagane pozostałe gry z serii Dixit.

Zawartość pudełka:

 • Plansza
 • 84 karty
 • 12 tabliczek głosowania
 • 24 znaczniki głosowania
 • 12 drewnianych pionków królików
 • Instrukcja

Pasujące koszulki na karty:

Opinie

Oceń 
2016-08-17

Gorąco polecam!

Jest to lepsza odmiana Dixit, pozwala grać większej liczbie osób. Gra świetnie sprawdza się na imprezkach gdy ludzie chcą zagrać w coś szybkiego i prostego. Niestety a może stety na jednej partii się nie kończy i za to lubię tą grę. Gra sprawdza się na spotkaniach rodzinnych. Gorąco polecam!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dixit Odyssey

  Dixit Odyssey

  Poznajcie świat Dixita na nowo - Dixit Odyssey tym razem nawet do 12 osób! Gra skojarzeń pełna poezji, pod wpływem której pozostajemy od pierwszego rzutu oka na pudełko. Każda ilustracja to klucz otwierający drzwi do krainy wyobraźni. Dixit to gra inteligentna, przystępna dla wszystkich, wzbogacająca człowieka...

  Produkty powiązane

  17 innych produktów w tej samej kategorii: