Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

A Roll of the Dice - A Game of Thrones LCG

Producent:

A Roll of the Dice jest szóstym zestawem z dodatku - Beyond the Narrow Sea Expansion do gry karcianej A Game Of Thrones LCG

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


44,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 13 lat
Autor: Nate French, Eric M. Lang, Christian T. Petersen
Główna cecha gry: konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie: angielskie
Koszulki na karty: standard card
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Żaba znalazł go grającego w kości z Fasolą, Książką i Starym Kościstym Billem. Jak zwykle przegrywał. Najemnicy uwielbiali Zielonobrzuchego, który w grze był równie nieustraszony jak w walce, ale ze znacznie gorszym skutkiem.

- George R.R. Martin, Taniec ze smokami

Każdy z Wielkich Rodów zdecydował się podjąć długotrwałe ryzyko w momencie, gdy podwoił ilość intryg, które zapoczątkował w Essos. Stawka? Siedem królestw! Roll of Dice to klimatyczne zwieńczenie cyklu Beyond the Narrow Sea. Każdy z Wielkich Rodów umacnia swoją pozycję rekrutując nowe Wojska, opłacając Najemników i pozyskując nowych Sojuszników. Niemniej jednak w każdej rozgrywce mamy do czynienia z przypadkiem, a los odgrywa znaczącą rolę w 8 nowych wydarzeniach, które rozwiną i zmodyfikują Twoje rozgrywki wprowadzając porywające zwroty akcji.

60 nowych kart (po 3 kopie każdej z 20 kart) wchodzących w skład A Roll of Dice mogą wywyższyć Twoich bohaterów lub ściągnąć ich w dół z zawrotną prędkością. Możesz spróbować wykorzystać swojego przeciwnika do zdobycia Żelaznego Tronu lub zwodzić swoich wrogów oszustwami. Możesz wynająć najemników by wzmocnić swoje armie. Jednak bez względu na to jak zrealizujesz swoje plany, w Grze o Tron będziesz musiał rzucić kostką!

To nie jest samodzielny produkt. Do gry wymagany jest A Game of Thrones: The Card Game. Zestaw zawiera karty 101-120 z rozdziału Beyond the Narrow Sea.

Opinie

Napisz opinię

9 innych produktów w tej samej kategorii: