Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Isle Of Ravens - A Game Of Thrones LCG

Producent:

Isle Of Ravens jest czwartym zestawem z dodatku Secrets of Oldtown Expansion do gry karcianej A Game Of Thrones LCG

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


44,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: karciana, kolekcjonerska
Wiek: od 13 lat
Autor: Nate French, Eric M. Lang, Christian T. Petersen
Wydanie: angielskie
Koszulki na karty: standard card
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Isle of Ravens jest czwartym dodatkiem z cyklu Secrets of Oldtown do gry Game of Thrones. Dodając 60 nigdy nie widzianych kart ( 3 kopie każdej z 20 unikalnych kart ) zaprojektowanych do poszerzania już istniejących talii do gry, ten ekscytujący dodatek dodaje więcej kart do typu łańcucha i mistrza, tak samo jak do reszty Wielkich Domów.

Wprowadzając nowych bohaterów jak Baelor Blacktyde i Guardian Wolf, tak samo jak potężne nowe karty w stylu The Weasel's Way i Old Intriques, dodatek Isle of Ravens przedstawia nowe wrażenia do Twojego doświadczenia z gry.

Ten zestaw przedstawia nowe dodatki do tworzenia łańcuchów takich jak karty Steel Link i Gold Link- więcej zabawek do Twojego ataku. Isle of Ravens dodaje również większą różnorodność do arsenału każdego z domów, w tym wspomaganie Domu Lannister intrygami typu Spidercraft, bardziej potężnymi mocami dla wyzwania Domu Baratheon poprzez Stormlands Bastard, tańsze armie dla domu Targaryen i wiele wiele więcej!

Reviews

Write a review

8 innych produktów w tej samej kategorii: