Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Kategorie

Nowe produkty

Producenci

Sklep poleca gry

Propozycje dla dzieci w wieku 5-8 lat

Gry Planszowe dla Dziewczynek

W ostatnich latach pojawiło się kilka udanych propozycji dla dziewczynek, które łączą rodzinną zabawę w gry planszowe z gadżetami nawiązującymi do popularnej tematyki wsród dziewczynek jak np. Polly Pocket, Barbie czy też Pluszaki Rozrabiaki.

Polly Pocket Psoty Zwierzaków DziwakówBarbie Miasto ModyPluszaki Rozrabiaki

Gry Planszowe dla Wszystkich

Polecane w tym dziale Gry to są tytuły do których specjalnie nie trzeba zachęcać ani Dzieci ani Rodziców. Sprawdzone i wieloktrotnie nagradzane tytuły przysparzają dużo świetnej zabawy całej Rodzinie, jednocześnie utrwalają dzieciom w sprytny sposób umiejętności dodawania i odejmowania, kolory, ciekawostki z życia zwierząt. Zapewniają doskonałą rozrywkę dla graczy w każdym wieku!

Fauna JuniorPędzące Żółwie

Łamigłówki Smart Games

Dzięki serii Smart Games Granna dzieci mogą już od najmłodszych  lat rozwijać zdolności logicznego myślenia oraz wyobraźnię przestrzenną. Dzieciom w wieku 5-6 lat można także polecić prostsze pozycje Kamelot i Mądry zamek. Prócz nich mamy do dyspozycji kolejne łamigłówki stawiające większe wyzwania.

 

Blokada Smart GamesPiraci Smart GamesKamuflaż Smart GamesKot i Mysz smart Games

 

Gry Logiczne

Pragniemy zwrócić uwagę na bardziej współczesne pozycje gier logiczych. Dzięki prostym do opanowania zasadom można je polecić młodszym dzieciom, jednak równie dobrze mogą w nie grać dorośli. Dzięki temu stanowią wyśmienitą propozycję dla całej rodziny.  Doskonała jakość sprawi, że gry  zapewnią rozrywkę na wiele wieczorów. Co ważne, gry nie powielają tych samych schematów. Każda z nich  wymaga od graczy zupełnie innego podejścia. 

Rozluznij KorekBlokusClever CastleIQ twist

 

 

 Powyżej znajdą Państwo tylko wybrany asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.


Strona głównaStrona główna