Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Kategorie

Nowe produkty

Producenci

Sklep poleca gry

Propozycje dla dzieci w wieku 3-5 lat

Dzieci w tak młodym wieku są bardzo trudnym odbiorcą. Niewiele jest gier planszowych i łamigłówek kierowanych do tej grupy wiekowej. Łatwiej natomiast o zabawki rozwijające podstawowe zdolności, jak rozpoznawanie kolorów, kształtów, ćwiczenie koordynacji wzrokowej itp.

 

Łamigłówki, Gry Logiczne

Polecamy pierwsze zabawy z serią Smart Games firmy Granna to szczególna seria. Jest to szereg łamigłówek o rosnącym stopniu trudności,  specjalnie pomyślanych o młodszych dzieciach. Poniżej pokazane są najłatwiejsze łamigłówki z tej serii.

Dzień i noc - w opakowaniuAuto Auto

DZIEN i NOC jest pozycją dużo łatwiejszą od pozostałych, dla dzieci w wieku 2 - 5 lat. AUTO to propozycja głównie dla chłopców, w wieku 3-8 lat. Kolejna propozycja dla chłopców w wieku 3 - 8 lat to 3 TRAKI.

 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się 2 poniższe propozycje łamigłówek dla dziewczynek i chłopców:

Mądry ZamekKamelot

Dla młodszych dzieci, od 3 lat - Mądry ZamekNiektóre zagadki są tak proste, że poradzi sobie z nimi nawet niedoświadczony budowniczy, ale są też takie, które będą nie lada wyzwaniem nawet dla wytrawnego architekta!

Dla starszych dzieci , od 4 lat - Kamelot Jr, gdzie zadaniem jest doprowadzenie Rycerza do uwięzionej Księżniczki na 48 sposobów.

 

Wszystkie przedstawione propozycje Smart Games są bardzo solinie wykonane, mogą bawić i uczyć, kształcą umiejętność logicznego myślenia oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną dzieci. Zapewnią dzieciom wiele dni wspaniałej rozrywki i doskonałych ćwiczeń.

 

Gry Planszowe

Oprócz łamigłówek, mogą Państwo zajrzeć do działów  Gier dla dzieci, oraz Gier edukacyjnych dla przedszkolaków,  znajdą tu Państwo szereg  gier pomagających dziecku w nauce kolorów, kształtów, liczenia, czytaniu, usprawnianu małych rączek itp.

 Rummikub Start to gra, która rozwija umiejętności poznawcze, takie jak rozpoznawanie cyfr, kolorów i kształtów oraz formowanie z nich grup w określonym porządku.BimBomGuzik z PętęlkąPuzlinoStuku PukuLiterki male i duże

 

oraz gry Gry Familijne (rodzinne), gdzie wspólnie z dziećmi mozemy zagrać w pierwsze gry planszowe:

Dzieci z CarcassoneGrzybobranieSkubane KurczakiPluszaki Rozrabiaki Opowieści z PodróżyNogi Stonogi

Powyżej znajdą Państwo tylko wybrany asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.


Strona głównaStrona główna