Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Promocja!
Neuroshima HEX 3.0: Mephisto

Neuroshima HEX 3.0: Mephisto

Producent:

Mephisto to najnowszy dodatek w wersji 3.0 do Neuroshima Hex stworzony przez jednego z najzagorzalszych fanów Neuroshimy, szwedzkiego gracza Rustan Håkanssona.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


23,99 zł

-2,00 zł

25,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra strategiczna
Wiek: od 10 lat
Autor: Rustan Håkansson
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Anomalie rodem z radioaktywnych lejów po bombie rodzą potworności, o których nie śniło się przedwojennym naukowcom.Mephisto to gigantyczny czerw, jedyna w swoim rodzaju synteza ciała i stali, która stanowi zagrożenie nawet dla dobrze uzbrojonych sił ekspedycyjnych. Skażony krater kusi jako szlak na skróty i źródło zasobów, lecz nader często staje się dla przybyszów cmentarzyskiem. Wejście na terytorium monstrum oznacza bowiem zmagania na jego zasadach, z mrowiem pułapek i podstępów z dawna czekających na ofiarę. To jak walka z całą armią, a nie z pojedynczą istotą!

Opis talii:
Głównymi zaletami armii są: liczne Moduły, które aby działać nie muszą być połączone ze Sztabem, a także nowy rodzaj jednostek, jakimi są Wszczepy.
Wadą armii jest posiadanie tylko jednego żetonu, za pomocą którego może atakować przeciwnika, który w dodatku wymaga wyłożenia na planszę dodatkowych żetonów, by przyspieszyć jego ataki i zwiększyć ich siłę. Mephisto nie posiada również możliwości strzelania.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Neuroshima HEX.

 

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

  • 94,99 zł 99,99 zł W magazynie
    Promocja

    Neuroshima Hex to strategiczna gra planszowa, gdzie na heksagonalnym polu bitwy gracze wykładają naprzemiennie żetony jednostek, modułów i akcji. Proste zasady i mnóstwo kombinacji taktycznych!

    94,99 zł 99,99 zł
    W magazynie

29 innych produktów w tej samej kategorii: