Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Neuroshima HEX 3.0: Pirates PL/ENG, Piraci

Producent:

Neuroshima HEX 3.0: Pirates PL/ENG

 Nowa armia pływa pod czarną banderą, ma działka wodne, harpuny i brakuje jej tylko jednego — dobrego kapitana!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


27,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: karciana
Wiek: od 10 lat
Autor: Michał Oracz
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Piraci to kolejny dodatek do kultowej gry osadzonej w świecie Neuroshimy. Nowa armia pływa pod czarną banderą, ma działka wodne, harpuny i brakuje jej tylko jednego — dobrego kapitana!

Kiedy do gry wchodzą Piraci, standardowa plansza powiększa się o 12 granicznych Pól Wodnych. Mogą znajdować się na nich tylko jednostki z cechą Dryf — czyli tylko jednostki Piratów. Na zakończenie Bitwy należy przesunąć symultanicznie o jedno pole wszystkie jednostki na Polach Wodnych zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Na jednostki z cechą Dryf nie działają żadne efekty poruszające żetony, np. przyciągnięcie albo odepchnięcie. Jednocześnie Pola Wodne nie są brane pod uwagę podczas sprawdzania zapełnienia planszy.

Po otwarciu pudełka natraficie na 35 żetonów Piratów, wśród których będą takie jednostki jak Szmugler, Bosman, Działko Wodne, a nawet Krokodyl! Do stworzenia unikatowej planszy z Polami Wodnymi użyjecie 12 znaczników Sąsiedztwa Wodnego. Ponadto znajdziecie także 3 znaczniki Ran, 1 znacznik Sieci, 2 znaczniki Piratów oraz żeton zapasowy. 

 

Atuty:

 • Dodatek do kultowej gry strategicznej  Neuroshima Hex 3.0
 • Standardowa plansza powiększa się o Pola Wody, na której poradzą sobie tylko jednostki z Dryfem! 
 • Poprowadź Piratów do abordażu i zdominuj pole bitwy dzięki jednostkom Bosmana, Szmuglera albo Sternika!

 

Zawartość: 

 • 54 żetonów i znaczników
 • 1 woreczek strunowy
 • 1 instukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

 • 109,99 zł W magazynie

  Neuroshima Hex to strategiczna gra planszowa, gdzie na heksagonalnym polu bitwy gracze wykładają naprzemiennie żetony jednostek, modułów i akcji. Proste zasady i mnóstwo kombinacji taktycznych!

  W magazynie

29 innych produktów w tej samej kategorii: