Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Andromeda

Producent:

Zwycięska gra II edycji konkursu dla autorów gier. Andromeda jest strategiczną grą SF, w której gracze wcielą się w przedstawicieli kosmicznych ras, których zadaniem jest eksploracja starożytnego statku pełnego zapomnianych technologii. Technologie te mogą w znaczący sposób przyczynić się do dominacji jednej z ras.

 

Kupując ten produkt możesz zebrać do 11 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 11 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,20 zł.


118,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: strategiczna
Wiek: od 14 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Odkryj tajemnice starożytnego statku kosmicznego!

 

Na radarach skanujących przestrzeń kosmiczną pojawił się zagadkowy statek, który nie pasuje do żadnych aktualnych rejestrów. Prawdopodobnie jest to pozostałość po starożytnej cywilizacji. Naukowcy wielu ras podejrzewają, że na jego pokładzie mogą być zgromadzone starożytne technologie, których poznanie może zapewnić jednej rasie kontrolę nad innymi!

Galaktyczna Rada Starszych pozwoliła zorganizować wyprawy naukowe na ten tajemniczy statek. W jego kierunku wyruszyły liczne jednostki, przewożące na swoim pokładzie naukowców i badaczy, których jedynym celem jest zdobycie jak największej wiedzy i zabezpieczenie technologii dla swojej rasy. Wyścig o wiedzę właśnie się rozpoczyna!

Andromeda to strategiczna gra science-fiction dla 2-4 graczy. Podczas rozgrywki gracze wcielają się w liderów kosmicznych ras. Każdy z graczy dołącza do ekspedycji badającej statek starożytnej cywilizacji, w poszukiwaniu dawno zapomnianej wiedzy, która pomoże zdobyć jego rasie zdobyć dominację w całej galaktyce. Aby zwyciężyć, gracze muszą zajmować kolejne pomieszczenia oraz wykonywać powierzone zadania, zapewniające dominację nad statkiem. Jednak pozostałe zespoły nie próżnują, dlatego wszyscy muszą działać szybko! Kluczem do zwycięstwa będzie umiejętne zarządzanie dostępnymi rozkazami oraz wykorzystywanie odnalezionych technologii.

Gra wykorzystuje nowatorską mechanikę „ja dzielę – ty wybierasz”, w ramach której gracze wybierają dostępne dla siebie akcje . Rozważny podział rozkazów i umiejętne oferowanie ich przeciwnikom to klucz, który poprowadzi rasę do zwycięstwa!

Przechytrz rywali, zajmij statek i upewnij się, że technologie znajdujące się na pokładzie Andromedy wpadną w twoje ręce!

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 64 figurki badaczy (po 16 w każdym z czterech kolorów) 

● 12 żetonów teleporterów (po 3 w każdym z czterech kolorów) 

● 10 żetonów szczepionek

● 13 kości rozkazów 

● 10 kafli pomieszczeń

● 31 kart zadań 

● 8 kart ras

• 8 kart technologii 

● 4 karty kolejności 

● 4 karty pomocy 

● znacznik pierwszego gracza

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: