Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Five Tribes: Thieves of Naqala

Producent:

Five Tribes: Thieves of Naqala - mini dodatek do gry Five Tribes

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


23,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra strategiczna
Wiek: od 13 lat
Autor: Bruno Cathala
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: angielskie z polską instrukcją
Rok wydania: 2015
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 90
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Naqala wreszcie stała się miejscem dobrobytu i dostatku! Zdobycie przychylności wszystkich klanów nie było łatwe... niestety Twoi rywale tak łatwo się nie poddają!


Niektóre plemiona już zaczynają się od Ciebie odwracać. Wkrótce może się okazać, że dostały się pod wpływ liderów zatrudnionych przez Twoich przeciwników!


Jak głosi stare porzekadło - każdy ma swoją cenę - nic nie stoi na przeszkodzie abyś nie odpłacił im pięknym za nadobne... wystarczy, że zatrudnisz Złodzieji z Naqala.

 


Wprowadź nutkę zdrady do rozgrywek w Five Tribes dodając bezlitosną zawartość minidodatku Thieves of Naqala do swojej kolekcji!


Złodzieje z Naqala nie są może tak potężni jak Dżiny, ale na pewno potrafią mocno napsuć krwi przeciwnikom. Dodatek zawiera 6 kart złodziei zmuszających pozostałych graczy do pozbywania się swoich kart i przynoszących korzyść osobie ich aktywującej oraz nowego Dżina, którego moc chroni przed działaniem złodziejskich machlojek.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest wersja podstawowa Five Tribes


Gra nie zawiera żadnych napisów, więc do rozgrywki nie jest wymagana znajomość języka angielskiego - wszystkich niezbędnych do gry informacji dostarcza polska instrukcja.

Zawartość pudełka:

  • 6 kart Złodziei
  • karta Dżina
  • instrukcja

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: