Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Justice League: Hero Dice - Batman

Producent:

Justice League: Hero Dice to gra karciano-kościana, w której gracze wcielają się w postaci superbohaterów znanych z Ligii Sprawiedliwych – Batmana oraz Supermana.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


19,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: , karciana
Wiek: od 10 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Jesteś gotowy na walkę ze złem?

Hero Dice to gra dla osób, które lubią szybką, emocjonująca rozgrywkę, która nie wymaga długich przygotowań i lektury wielostronicowej instrukcji. Gracze wcielają się w postaci superbohaterów znanych z Ligii Sprawiedliwości – Batmana oraz Supermana i muszą połączyć siły, aby pokonać złoczyńców pojawiających się na przedmieściach znanych z komiksów DC miast, takich jak Gotham City, czy Metropolis.

Przygotowania

Każdy z prezentowanych zestawów zawiera wszystko, czego potrzebuje jeden gracz, by móc efektywnie walczyć ze złem. Tak więc w zestawie Batmana znajdziemy: kartę bohatera (Batman), zestaw dedykowanych mu kości (z odpowiednimi dla Batmana symbolami), znaczników i kart, a także kartę miasta z nim powiązaną (Gotham City) i odpowiednio dobranych złoczyńców (wśród których znajdą się takie postaci jak Joker, Pingwin czy Poison Ivy).Justice League: Hero Dice nie jest grą kolekcjonerską – kupując jeden zestaw gracz może już w pełni wykorzystać możliwości swojego bohatera. Inne zestawy wprowadzają więcej urozmaicenia i nowe możliwości, choć możliwe jest granie drużyną np. samych Batmanów, jeśli każdy z graczy posiada tylko po jednym zestawie Batmana.

Czas walki

Jak zatem wygląda rozgrywka? Gracze wybierają miasto, którego ochroną chcą się zająć, budują talię złoczyńców (ze wszystkich zestawów obecnych w grze), przygotowują kości i umiejętności bohaterów i rozpoczynają właściwą grę. W każdej turze w strefie przedmieść będą pojawiali się złoczyńcy, z którymi bohaterowie muszą walczyć. Komunikując się ze sobą w celu skoordynowania działań i wybrania odpowiednich celów, kładą swoje znaczniki celu na złoczyńcach, po czym rzucają kośćmi i stosując specjalne symbole i umiejętności swoich bohaterów – przerzucają niektóre z nich. Decyzje dotyczące przerzutów i użycia kart zdolności mają niebagatelne znaczenie – jeśli złoczyńcy nie zostaną pokonani dostatecznie szybko, to przejmą kontrolę nad miastem i ostateczna bitwa będzie bardzo wymagająca.

Dołącz do Ligii Sprawiedliwości

Batman wyjechał na zasłużone wakacje? Twój Superman może też walczyć z całym miastem złoczyńców w pojedynkę – w końcu jest superbohaterem. Umożliwią mu to dodatkowe zasady rozgrywki w trybie solo. Nie jest to też jedyny wariant rozgrywki – jeśli gra wyda Wam się zbyt łatwa, wtedy warto spróbować „Wariantu dla twardzieli”, który znacząco utrudni życie superbohaterom, odbierając im kartę mocy.

W Gotham i Metropolis zaczyna się dziać coś podejrzanego. Pojawia się coraz więcej mrocznych postaci, bandyci przejmują kontrolę nad przedmieściami. Czy wcielisz się w superbohatera, dołączysz do Ligii Sprawiedliwych i stawisz czoła złu?

Reviews

Write a review

29 innych produktów w tej samej kategorii: