Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Ratujmy zwierzęta

Producent:

Ratujmy Zwierzęta, Ratuj, turlaj, ratuj!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punkty które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


54,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra edukacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Przemek Wojtowiak
Główna cecha gry: rodzinna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: classic card game (63,5x88) - 183 szt.
Rok wydania: 2019
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Podczas rozgrywki w Ratujmy zwierzęta! wcielicie się w ratowniczki i ratowników zajmujących się ochroną dzikiej przyrody. Waszym zadaniem będzie ochronienie zagrożonych gatunków zwierząt z całego świata. Każde zwierzę, które zdołacie ocalić, dostarczy określoną liczbę punktów ochrony. Ratowanie par zwierząt przyniesie dodatkową nagrodę za wasze chwalebne wysiłki. Ratownik, który uzyska najwięcej punktów ochrony, zostanie zwycięzcą rozgrywki!

Ratujmy zwierzęta to niesłychanie dynamiczna rozgrywka pozbawiona podziału na tury. Wszyscy gracze rzucają wielokrotnie kośćmi i starają się jak najszybciej uzyskać pożądaną kombinację wyników. Ważna jest spostrzegawczość i spryt, ponieważ tylko odpowiednio skompletowany zestaw uratowanych zwierząt przyniesie dzielnemu ratownikowi wysoką liczbę punktów.

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • 56 kart
  • 26 kości

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: