Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Trucizna (edycja 2016)

Producent:

Gra karcian Trucizna (edycja 2016), to niezwykle lekka, niesamowicie prosta i zaskakująco grywalna karcianka! Malutkie pudełko z kartami bez problemu mieści się do kieszeni, zagrać można niemal wszędzie, gdyż do gry potrzeba bardzo niewiele miejsca. Zasady można wytłumaczyć dosłownie w minutę!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


34,50 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: imprezowa, karciana
Wiek: od 8 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

W pracowni wiedźmy bulgocą na ogniu trzy kociołki z eliksirami. Gracze kolejno wrzucają karty eliksirów do wybranych kociołków, uważając przy tym, aby ich zawartość nie wykipiała. Niektórzy czasem dodają do kotłów zawartość fiolek z trucizną, chcąc w ten sposób pokrzyżować plany przeciwników. Należy zręcznie zagrywać swoje karty, tak aby na koniec gry mieć jak najmniej punktów ujemnych. Gra w nowej szacie graficznej. W Truciznę może grad od 3 do 6 osób w wieku od 8 lat.

Zawartość pudełka:

  • 50 kart
  • notes
  • instrukcja

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: