Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Kameleon (WYDANIE JUBILEUSZOWE)

Producent:

W grze karcianej Kameleon zmieniaj kolory, zdobywaj punkty.Wydanie z okazji 10'lecia gry ze złotą kartą

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


30,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 8 lat
Główna cecha gry: imprezowa
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Gracz, niczym kameleon, może zmieniać swój kolor wiele razy w trakcie rozgrywki. Jednak gracze, którzy zmieniają kolory zbyt często, nie poradzą sobie za dobrze i mogą nawet za to otrzymać punkty ujemne. Oznacza to, że gracz musi poczekać na odpowiedni moment i miejsce, aby dokonać zmiany. Ale musi to zrobić przed przeciwnikami.

Grający dociągają karty ze stosu znajdującego się na środku stołu. W trakcie rozgrywki gracze starają się wyspecjalizować w kilku kolorach, ponieważ na końcu gry otrzymują punkty tylko za 3, wybrane przez siebie, kolory. Za pozostałe otrzymują punkty ujemne. Im więcej kart jednego koloru gracz posiada, tym więcej punktów zdobywa na końcu gry. Zwycięzcą zostaje osoba, której uda się zgromadzić największą liczbę punktów.

Bądź niczym kameleon - zmieniaj kolory i zdobywaj punkty!!

 

Zawartość pudelka:

  • 90 kart
  • instrukcja
 
Linki:
 
VIDEOPREZENTACJE

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania