Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Zew Cthulhu: Malleus Monstrorum

Producent:

Zew Cthulhu: Malleus Monstrorum, Poznaj mity Cthulhu!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 26 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 26 punktów które można zamienić na kupon o wartości 5,20 zł.


261,90 zł

Opis

Typ wydania: książka
Wydanie: polskie
Rodzaj okładki Twarda

Więcej informacji

Starożytne sekrety, tajemna wiedza i dziesiątki faktów dotyczących obcych i nieziemskich okropności z mitów Cthulhu. Kawalkada potworów i boskich, obcych inteligencji, wykraczających poza ludzkie pojmowanie. Ponad 250 wpisów, które zainspirują niezliczoną ilość przygód!

Ta dwuczęściowa kolekcja pełna jest pomysłów, koncepcji i spostrzeżeń, które pozwolą zbadać dogłębnie mity Cthulhu podczas scenariuszy i kampanii.

Tom I: Potwory z mitologii Cthulhu – Ponad 150 wpisów dotyczących potworów z mitów Cthulhu, obcych gatunków, a także stworzeń z folkloru i zwierzęcych bestii. Ten tom dostarcza bogactwa pomysłów, które pozwolą tchnąć życie w kampanie i scenariusze pełne niewypowiedzianych okropności.

Tom II: Bogowie mitologii Cthulhu – Ten tom zawiera podstawowe prawdy o kosmosie, które można wykorzystać w niezliczonych przygodach, wprowadzając Cthulhu, Hastura, Azathotha i wielu innych do swoich gier. Obejmuje ponad 110 wpisów dotyczących Wielkich Przedwiecznych, Bogów Zewnętrznych, Starszych Bogów, awatarów i unikatowych istot.

.

Zawartość pudełka:

  • Tom I: Potwory z mitologii Cthulhu - 216 stron w twardej oprawie
  • Tom II: Bogowie mitologii Cthulhu - 264 strony w twardej oprawie

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

25 innych produktów w tej samej kategorii: