Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone miasto

Producent:

Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone miasto, Miasto, w którym spotykają się dwa światy!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 15 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 15 punktów które można zamienić na kupon o wartości 3,00 zł.


155,23 zł

Opis

Typ wydania: książka
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2022

Więcej informacji

Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone miasto to podręcznik do 7. edycji Zewu Cthulhu, który przeniesie Ciebie i Twoich graczy do Warszawy lat 20. i 30. XX wieku. Co jest w nim wyjątkowego?

  • To pierwszy w całości polski podręcznik do Zewu Cthulhu, który jest także sourcebookiem!
  • Napisane przez znanych polskich autorów scenariusze: Kto ma oko na dzieci?, Dojrzeli do żniwa, Odliczanie do nieskończoności, które można rozegrać jako oddzielne przygody lub jako kampanię Krew Dzieci Warszawy.
  • Wciągający, pełen przydatnych informacji i ciekawostek opis Warszawy dwudziestolecia międzywojennego wraz z nowymi zawodami, organizacjami dla Badaczy, opisami dzielnic oraz biogramami sławnych osób zamieszkujących miasto.
  • Pełen szaleństwa i grozy rozdział poświęcony mitom Cthulhu i warszawskim kultom, a także specjalnemu wydziałowi polskiego wywiadu, który zajmuje się ich zwalczaniem.
  • Piękne ilustracje fantastycznych polskich artystek i artysty: Martyny Starczewskiej, Anny Jarmołowskiej-Goryńskiej oraz Adama Biszewskiego.

Zawartość pudełka:

  • podręcznik w twardej oprawie, 176 stron

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

25 innych produktów w tej samej kategorii: