Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Wsiąść do Pociągu: Holandia

Producent:

Wsiąść do Pociągu: Holandia to polska edycja znanej, rodzinnej gry planszowe Ticket to Ride z mapą Holandii.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


75,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: familijna
Wiek: od 8 lat
Autor: Alan R. Moon
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: mini european
Rok wydania: 2021
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Witaj w kolejnej części słynnej gry kolejowej - w Wsiąść do Pociągu: Holandia !

Tym razem akcja toczy się poniżej poziomu morza, w kraju z niezliczonymi kanałami i rzekami i jeszcze większą liczbą mostów.

Większość połączeń w Wsiąść do Pociągu: Holandia to połączenia podwójne i bez względu na liczbę graczy ich nitki mogą zostać zajęte (nawet w rozgrywkach 2 i 3-osobowych). Wszystkie połączenia mają swój koszt, który gracz musi opłacić za pomocą kwitów przejazdowych. Gdy gracz zajmuje pierwszą z nitek podwójnego połączenia, płaci odpowiedni koszt przejazdu do banku. Gdy jednak zajęta zostanie druga nitka tego połączenia, opłata za przejazd trafia do gracza, który zajął pierwszą nitkę.

Mapa Holandii oferuje rozgrywkę, w której zwłoka może słono kosztować! Staraj się budować trasy i połączenia jak najszybciej się da!

Mapę Holandii zdobią piękne, klimatyczne rysunki.

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wsiąść do Pociągu lub Ticket to Ride.

Zawartość pudełka:

 • mapa
 • 44 bilety tras
 • żetony mostów
 • instrukcja

Linki:

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

 • 164,99 zł W magazynie

  2 Review(s)

  W grze planszowej Wsiąść do pociagu: Europa (Ticket to Ride) gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować nowe trasy kolejowe, tunele, przeprawy promowe oraz dworce.

  W magazynie

26 innych produktów w tej samej kategorii: