Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

GO Atari Go

Producent:

GO Atari Go - zestaw do gry w GO

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


58,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: logiczna
Wiek: od 5 lat
Mechanika: abstrakcyjna (np. szachy)
Wydanie: polskie
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem.

 

Go jest rewelacyjną rozrywką, wielu ludzi "wsiąka" w Go na całe życie. Wielu zatwardziałych anty-graczy staje się wiernymi fanami gry. Go trzeba spróbować samemu, otworzyć się na nie i odkryć morze możliwości. Zapraszamy do naszego sklepu na partyjkę lub krótką naukę gry!

 

Gra z grubsza polega na tym, aby zająć jak największy obszar planszy, stawiając na niej na zmianę z przeciwnikiem białe/czarne kamienie. Dodatkowo, kamienie jednego koloru otoczone zupełnie przez kamienie drugiego gracza zostają usuwane z gry.

 

Zawartość pudełka:

  • deska bukowa 9x9 (ok. 20 x 20 cm)
  • szklane kamienie 2x 35 sztuk

Zobacz koniecznie:

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: