Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Pan Tu Nie Stał !

Producent:

Gra planszowa Pan tu nie stał! przeniesie Cię w realia PRL'u, do czasów centralnego planowania i wiecznych rynkowych niedoborów, symbolem których stały się wszechobecne kolejki do sklepów.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


47,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna, karciana
Wiek: od 10 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Cukier rzucili!!! Zajmij jak najlepszą pozycję w kolejce! Zabierz ze sobą babcię, we dwójkę łatwiej przepychać się w tłumie. Chodzą plotki, że na Chmielnej pojawi się wyrób czekoladopodobny! Wyślij tam dzieci, czas aby i one zrobiły coś dla rodziny. Teścia zaś wyślij na Puławską, mają tam rzucić papier toaletowy i herbatę...

Przenieś się na moment do PRL-u, do czasów centralnego planowania i rynkowych niedoborów, symbolem których stały się wszechobecne kolejki do sklepów. Walcz o towary pojawiające się w sklepach. Nie będzie to łatwe, ponieważ inni gracze również marzą o meblościance czy magnetofonie szpulowym! Obserwuj, co pojawia się w sklepach i nie daj się wypchnąć z kolejki! No chyba, że ktoś krzyknie ci do ucha PAN TU NIE STAŁ!

 

Gra nominowana do nagród:

  • Best Family Card Game – magazyn “Games 100”, USA, 2008 r
  • Golden Geek Best Card Game – serwis Boardgamegeek.com, USA, 2007 r.

 

Zawartość pudełka:
  • 100 kart kolejkowiczów
  • 36 towarów
  • 4 sklepy
  • 5 kart pomocy
  • instrukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

25 innych produktów w tej samej kategorii: