Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Pyraminx Edge - łamigłówka Recent Toys poziom 3/5

Producent:

Łamigłówka dla każdego! Pyraminx - oryginalna układanka logiczna w kształcie piramidy od Recent Toys'a, Pyramid poziom 3

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


76,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: logiczna
Wiek: od 9 lat
Mechanika: zręczność
Wydanie: europejskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 1
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Nowa łamigłówka z serii PyraminxDzięki nowoczesnej konstrukcji Pyraminx Edge znajduje się w czołówce zakręconych łamigłówek. To interesujące wyzwanie przetestuje twoją cierpliwość w odpowiednich proporcjach: z jednej strony podrażni twoją ambicję, z drugiej strony pozwoli zachować odpowiednią koncentrację. Projekt łamigłówki jest zorientowany na krawędziach - tylko one mogą się poruszać!

Jak grać:

1. Przekręć dowolne ścianki aby pomieszać kolory.
2. Rozwiąż układankę przywracając jednokolorowe ścianki.


Recent Toys 
to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 
2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 
3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.


Podejmij wyzwanie! Popraw kondycję swojego umysłu!

ZAWARTOŚĆ:

  • łamigłówka Pyraminx Edge (wymiary: 8,5x10x10 cm)

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: