Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Brainstring Original poziom 3/5 G3 - łamigłówka Recent Toys

Producent:

Brainstring Advanced - 

Łamigłówka Recent Toys dla fanów splątanych kabli od słuchawek - poziom 3,5/5

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


74,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: logiczna
Wiek: od 7 lat
Mechanika: zręczność
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 1
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Jedna z najbardziej popularnych, trójwymiarowych łamigłówek! Tworzenie „Brainstring” zajęło niemal dziesięć lat, podczas których, w ten pomysłowy produkt, wkładano bezmiary wyobraźni. Opiera się ona na wyjątkowej idei i prowokuje do całkowicie innowacyjnego sposobu myślenia. Najważniejszą cechą układanki jest to, że wszystkie sznurki, mogą zamienić się miejscami, bez tworzenia węzła. Wydaje się to niemożliwe, ponieważ to w końcu ruch sznurka tworzy węzeł! Dlatego też, istnieje wiele możliwości zabawy i nieskończonych wariacji. „Brainstring” nigdy nie traci swego uroku!

Jak grać:

1. Przesuń kołki wzdłuż torów, aby zmienić położenie sznurków.
2. Podczas przesuwania, węzeł będzie formował się w środku łamigłówki.
3. Rozwiąż węzeł tak, aby wszystkie sznurki były proste i przechodziły przez środek łamigłówki.


Recent Toys 
to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.


Podejmij wyzwanie! Popraw kondycję swojego umysłu!

ZAWARTOŚĆ:

  • łamigłówka Brainstring Original (wymiary: 10x10x10 cm)

WIDEOPREZENTACJE:

  • Zasady gry

 

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: