Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Duuuszki (duszki)

Producent:

Duuuszki to to doskonala gra imprezowa, w której liczy się spostrzegawczość i refleks. Jest to rownież światowy hit. Gra zdobyła 8 nagród i nominacji.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


63,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: imprezowa
Wiek: od 8 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 8
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Bądź szybki jak błyskawica!

"Duuuszki" to gra dynamiczna, "wykręcająca" szare komórki, a jednocześnie wzbudzająca salwy śmiechu i zapewniająca doskonałą zabawę. Dzięki temu stała się wielkim bestsellerem światowego rynku gier planszowych.

Na stole znajduje się 5 przedmiotów w 5 kolorach. Gracze szybko wykładają kolejne karty, z których każda przedstawia dwa z tych przedmiotów, ale niekoniecznie we właściwym kolorze. W zależności od sytuacji, gracze muszą jak najszybciej złapać właściwy przedmiot. Najszybszy gracz zdobywa kartę. Za pomyłkę trzeba zapłacić - oddać jedną ze wcześniej zdobytych kart. Wygrywa osoba, która zgromadzi najwięcej kart.

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: