Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Pory Roku

Producent:

Pory Roku to klimatyczna gra karciana z przepięknymi ilustracjami o planowaniu i budowaniu kombinacji kart. Zasady pozwalają dopasować trudność gry do poziomu graczy.

Przedsprzedaż, Data premiery: III kwartał 2021 r.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 12 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 12 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,40 zł.


129,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra strategiczna
Wiek: od 12 lat
Autor: Régis Bonnessée
Główna cecha gry: karciana
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2021
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Najpotężniejsi czarnoksiężnicy królestwa zebrali się w sercu lasu Argos, aby wziąć udział w legendarnym turnieju dwunastu pór roku. Na koniec trzyletnich zmagań, spośród uczestników turnieju zostanie wyłoniony nowy Arcymag królestwa Xidit.

 

Wejdź do gry, czarodzieju! Zadbaj o wyposażenie w pradawne magiczne przedmioty, przywołaj swoich najwierniejszych kompanów i staw czoło wyzwaniu!

 

Wpierw, Ty i Twoi przeciwnicy wybieracie 9 kart mocy. Wybierz swoje karty uważnie, jako że w znaczący sposób wpłyną one na przebieg gry. Następnie dostosuj się do rytmu pór roku, aby w każdej rundzie wykonać jak najwięcej akcji oferowanych przez kości! Gromadź energię, kompanów i magiczny ekwipunek, zbieraj kryształy, punkty prestiżu i zostań najsłynniejszym magiem królestwa!

 

W grze występuje 20 kości pór roku w czterech kolorach. Niebieskie kości odpowiadają zimie, zielone wiośnie, żółte lecie i czerwone jesieni. Na początku każdej rundy gracz rozpoczynający wykonuje rzut kośćmi przypisanymi do aktualnie panującej pory roku. Wyrzucone symbole wskazują graczom akcje, jakie mogą oni wykonać w bieżącej rundzie. Ponadto, kości określają, o ile pól przesunie się znacznik na kole pór roku na koniec rundy.

 

Zawartość pudełka:

 • 1 plansza
 • 1 tor kryształów
 • 1 znacznik rundy i 1 znacznik Pory Roku
 • 4 plansze graczy
 • 8 żetonów biblioteki
 • 16 znaczników czarnoksiężników
 • 20 kości Pór Roku
 • 40 zaawansowanych kart mocy
 • 60 podstawowych kart mocy
 • 64 żetony energii

Linki:

Opinie

Oceń

2013-12-27

ciekawy tytuł

Fajna gra dla par. Brak negatywnej interakcji chroni od kłótni:) Bardzo ładne grafiki na kartach. Ciekawym rozwiązaniem jest podział kart na talię początkującą (która niestety szybko się nudzi) i zaawansowaną. Ogólnie gra lekka choć wymaga długoterminowego planowania.

Napisz opinię

Produkty powiązane

 • 66,99 zł Przedsprzedaż, Data premiery: III kwartał 2021 r.

  Pory Roku: Ścieżka Przeznaczenia  to drugi dodatek do gry Pory Roku (Seasons)- klimatyczna gra karciana z przepięknymi ilustracjami o planowaniu i budowaniu kombinacji kart. 

  Przedsprzedaż, Data premiery: III kwartał 2021 r.
 • 66,99 zł Przedsprzedaż, Data premiery: III kwartał 2021 r.

  Pory Roku:Zaczarowane Królestwo  to pierwszy dodatek do gry Pory Roku (Seasons)- klimatyczna gra karciana z przepięknymi ilustracjami o planowaniu i budowaniu kombinacji kart. 

  Przedsprzedaż, Data premiery: III kwartał 2021 r.

30 innych produktów w tej samej kategorii: