Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Łąka: Z biegiem strumienia - Koszulki z zestawem kart

Producent:

Łąka: Z biegiem strumienia - Koszulki z zestawem kart. Ochroń swoją Łąkę i odkryj nowe karty!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


27,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: familijna, strategiczna
Wiek: od 10 lat
Autor: Klemens Kalicki
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Zadbaj o swój dodatek do Łąki i ochroń go dzięki specjalnym koszulkom na karty! Zestaw zawiera 100 bezbarwnych koszulek dopasowanych do rozszerzenia Łąka: Z biegiem strumienia. Stanowią one zabezpieczenie przed zabrudzeniami, wilgocią oraz utratą koloru. Dodatkowo w opakowaniu znajdziesz mini-dodatek do gry!

Koszulki z zestawem kart to dodatek w wydaniu międzynarodowym - stąd angielska nazwa gry na pudełku. Rozszerzenie zawarte w środku jest niezależne językowo. 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Łąka: Z biegiem strumienia.

Czym jest Łąka?

To gra planszowa, w której wcielamy się w wędrowców obserwujących naturę. Wyposażeni w mapę, spacerujemy po malowniczej okolicy, szukając inspiracji i uwieczniając zapierające dech w piersiach widoki. Kierujemy się pasją i ciekawością świata, ale też rywalizacją o tytuł najwprawniejszego obserwatora przyrody! Przypadnie on temu, kto zdobędzie najwięcej punktów z zaobserwowanych gatunków zwierząt i roślin, krajobrazów oraz pamiątek zebranych z wędrówki. Zmagania toczą się także przy ognisku, gdzie gracze prześcigają się w realizowaniu celów swoich wypraw.

zawartość pudełka:

  • 100 koszulek Fenix standard
  • koperta z 3 kartami

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: