Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Nogi Stonogi

Producent:

Gra Nogi Stonogi przeznaczona jest dla graczy w wieku od 4 lat. Elementy gry wykonane są z grubego kartonu, dzięki czemu gra jest niemal odporna na działanie małych rączek :) Kolorowe, przyjemne ilustracje oraz wesoły temat gry sprawią, że maluchy z przyjemnością spędzać będą czas w towarzystwie sympatycznych stonóg.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


35,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: edukacyjna
Wiek: od 4 lat
Mechanika: dla dzieci
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Kolorowe ilustracje i wesoły temat gry Nogi Stonogi sprawią, że maluchy z przyjemnością spędzą czas w towarzystwie sympatycznych stonóg.

 

Podczas gry naszym zadaniem będzie ułożenie jak najdłuższej stonogi. Rzucając kostkami będziemy starać się zdobyć jak najwięcej butów dla naszych stonóg. Będziemy przy tym podejmować decyzje ile butów i w jakich kolorach chcemy zdobyć. Gra posiada 2 warianty: dla dzieci młodszych i starszych. Jej duża zaletą jest to, że pomaga małym graczom opanować trudną sztukę podstawowego liczenia oraz naukę kolorów.

 

Zawartość pudełka:

  • 4 kostki
  • 4 płytki stanowiące początek stonóg
  • 15 płytek z butami
  • instrukcja

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: