Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Labyrinth Junior

Producent:

Gra logiczna od 5lat.  Labyrinth Junior gra logiczna, Magicy, do boju! 

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


71,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: logiczna
Wiek: od 5 lat
Mechanika: dla dzieci
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

W zamkowym labiryncie kryje się kilkanaście skarbów! Znajdźcie je, poruszając się tajemniczymi korytarzami i przesuwając ściany labiryntu. Wygrywa ten, kto pierwszy znajdzie wszystkie skarby i wróci na miejsce startu.

Labyrinth Junior to idealna gra planszowa dla dzieci ze względu na proste zasady i dużą dynamikę podczas rozgrywek. Gracze, umiejętnie przesuwając ściany labiryntu, próbują dotrzeć do tajemniczych przedmiotów, ale… uwaga! To nie przechadzka, tylko wyścig! Wygrywa ten, kto jako pierwszy odkryje wszystkie tajemnice.

Labyrinth Junior pozwala ćwiczyć koncentrację i spostrzegawczość najmłodszych uczestników zabawy. Gra jest bardzo starannie wykonana: sztywna plansza, dobrze dopasowane kafelki i uroczo szczegółowe figurki czarnoksiężników. Razem z dziećmi rozpocznij wyścig po skarby, pośród przesuwających się ścian labiryntu. Dobra zabawa gwarantowana.

Gra zawiera specjalny wariant rozgrywki dla młodszych dzieci, który, zachowując atrakcyjność gry, czyni ją jednak znacznie prostszą.

Zawartość pudełka:

  • plansza do gry
  • 34 kafle labiryntu
  • 24 karty skarbu
  • 4 pionki
  • instrukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: