Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dominion: Zdobycze

Producent:

Dominion: Zdobycze. Wyrusz na wyprawę po niezapomniane wspomnienia

Kupując ten produkt możesz zebrać do 15 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 15 punktów które można zamienić na kupon o wartości 3,00 zł.


154,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: karciana
Wiek: od 10 lat
Autor: Donald X. Vaccarino
Mechanika: średniowiecze, zarządzanie ręką
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard european
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Aż trudno uwierzyć, ile gratów mają po drugiej stronie morza - i są to graty wspanialsze niż twoje. Lepszej jakości rzemiosło, bardziej lśniące surowce... Mają tam korony, tiary i diademy, a to przecież zaledwie czubek góry modowej! Najwyższa pora coś sobie z tego uszczknąć. Zawsze pragnąłeś łatwego życia i jesteś gotów ciężko pracować, żeby je osiągnąć. Skrzykujesz więc paru starych wilków morskich, jednego marudę i ponurą złotą rybkę, po czym każesz rozwinąć żagle. Morze jest kapryśną kochanką, ale za to doskonałym kucharzem - o ile lubisz, gdy sól chrzęści ci między zębami. Niebo jest dziś czerwone, co oznacza, że będą pichcić Przysmak Marynarza, który, jeśli dobrze rozumiesz, zawiera sporo tuńczyka. Już wkrótce będziesz napadać na okręty handlowe i plądrować ich skarbce, choć, nie masz co do tego wątpliwości, najcenniejszym skarbem tej wyprawy będą niezapomniane wspomnienia.

Dominion: Zdobycze to kolejny dodatek wprowadzający do gry 500 kart w tym 40 nowych wzorów kart Królestwa. Znajduje się w nim wiele kart Skarbów i Następstwa. Są też karty, które pozwalają zdobywać Łupy; oraz Cechy, modyfikujące stosy znajdujące się w grze. Powracają także Zdarzenia.

Zdobycze można swobodnie łączyć ze wszystkimi dodatkami serii.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Dominion (druga edycja).

Zawartość pudełka:

  • 500 kart
  • plastikowa wypraska z przegródkami
  • wkładka z nazwami kart
  • instrukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii: