Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

ZESTAW Great Western Trail (podstawa + Great Western Trail: Kolej na Północ)

Producent:

Zestaw zawiera grę strategiczno - ekonimiczną Great Western Trail (druga edycja polska) oraz dodatek Great Western Trail: Kolej na Północ.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 29 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 29 punktów które można zamienić na kupon o wartości 5,80 zł.


292,99 zł

zamiast 297,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: ekonomiczna, strategiczna
Wiek: od 12 lat
Autor: Alexander Pfister
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 75
Czas gry w min. do: 150
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Czym jest Great Western Trail?

To uznana gra strategiczna, w której wcielamy się w hodowców bydła. Podczas rozgrywki musimy dbać o swoje stado i reagować na jego potrzeby, a także skutecznie przetransportować je do punktu załadunkowego. Na całe szczęście nie jesteśmy sami. Kowboje pomogą nam zadbać o krowy, rzemieślnicy pozwolą zbudować własne budynki, a inżynierowie zajmą się zarządzaniem ważnymi połączeniami kolejowymi. Ogrom możliwych strategii pozwala na opracowanie wielu różnych planów, których realizacja poprowadzi szlakiem prosto do zwycięstwa!

Dodatek Great Western Trail: Kolej na Północ

Rozszerzenie pozwala dostarczyć Twoje stada dalej niż dotychczas, nawet poza amerykańskie granice. W pudełku znajdziesz dodatkowe elementy zwiększające regrywalność, a także zupełnie nowy rodzaj krów!

Zawartość zestawu:

  • 1x Great Western Trail (druga edycja polska)
  • 1x Great Western Trail: Kolej na Północ.

Opis w BGG:BoardGameGeek.com

Zawartość

Reviews

Write a review

14 innych produktów w tej samej kategorii: