Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Twilight Imperium: Proroctwo królów

Indeks: TI03

Producent:

Twilight Imperium: Proroctwo królów, Zaginiona planeta Ixth: osławiony raj miliona marzycieli, ziemia obiecana tysiąca wyznań, legenda tak stara jak Lazaxowie. Wreszcie odnaleziona

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punkty które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,60 zł.


389,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra strategiczna
Wiek: od 14 lat
Autor: Dane Beltrami Corey Konieczka Christian T. Petersen
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: mini american
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 240
Czas gry w min. do: 360

Więcej informacji

Ogromne rozszerzenie Proroctwo królów jest wypełnione po brzegi nowymi elementami, które możesz dodać do swojego egzemplarza Twilight Imperium. Galaktyka znacznie się rozrosła, od kiedy do gry dołączyło siedem nieznanych dotąd ras. Każda może pochwalić się wyjątkowymi zdolnościami, ale też obciążona jest różnymi słabościami. Wystarczy wymienić Mahactów posiadających moc modyfikowania genów, czujnych strażników ze Srebrnego Klucza, czy tajemniczych i starożytnych Niebian. Jednak nie tylko obecność nowych ras wpływa na powiększenie się Galaktyki! Czterdzieści nowych kafelków układów i korytarzy nadprzestrzennych wzbogaca planszę o kolejne planety i przeszkody, a dzięki znajdującym się w pudełku dwóm zestawom elementów graczy w nowych kolorach możesz zagrać w Twilight Imperium nawet w osiem osób.

To jednak ledwie niewielka część elementów, jakie znajdziesz w tym rozszerzeniu! Wraz z nim nadciąga cała gama unikatowych kart liderów, którzy dodadzą wyjątkowego charakteru wybranej przez Ciebie rasie. Wspierają oni każdą rasę w grze, dając Ci możliwość odblokowania podczas gry specjalnych zdolności. Potężne mechy wkraczają ciężko na pola bitew, jako nowe, potężne wojska naziemne z wyjątkowymi zdolnościami specjalnymi, odpowiednimi dla każdej z ras. W miarę, jak zagłębiasz się coraz dalej w niezbadane obszary Galaktyki, zupełnie nowe talie eksploracji pozwalają wypełnić nieznane planety i pustkę kosmosu wspaniałymi odkryciami, między innymi fragmentami, które możesz łączyć w budzące podziw i grozę relikty. Nowe karty akcji, polityki, celów, technologii, weksli, legendarnych planet i wiele, wiele innych sprawiają, że Proroctwo królów to obowiązkowe rozszerzenie dla każdego fana Twilight Imperium!

    

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra.  Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Twilight Imperium(edycja polska)

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii: