Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Star Realms: Scenariusze (edycja polska)

Producent:

Star Realms: Scenariusze, Dodatek do gry Star Realms

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


19,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: karciana, kolekcjonerska
Wiek: od 12 lat
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Star Realms - gra karciana

Rozwijając swoje gwiezdne imperium, przygotuj się na niespodziewane. Zasady podboju i handlu nieustannie ulegają zmianom, a ty musisz się dostosować!

Ten dodatek zawiera 20 unikatowych kart Scenariuszy, które modyfikują zasady gry Star Realms. Potasuj je razem, odkryj pierwszą z wierzchu i wzbogać swoją partię o dodatkowe zasady, które za-gwarantują ci zupełnie nowe doznania!

W skład dodatku wchodzi karta z zasadami gry oraz po 1 karcie: Awaryjne Naprawy, Bezwzględna Efektywność, Błyskawiczna Produkcja, Długa Wojna, Drążenie Ogniowe, Maksymalne Przyśpieszenie, Niezachwiane Sojusze, Oddanie Sprawie, Pośpieszna Obrona, Pośpieszne Przygotowania, Po-tyczka na Granicy, Rezerwy w Pogotowiu, Rynek Konsumenta, Sieć Bram Nadprzestrzennych, Ulotne Okazje, Wczesna Mobilizacja, Wojna Totalna, Wybór Stron, Wyprawa na Rubieże, Wzmożony Nabór. To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Star Realms.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Realms (nowa edycja polska).

Zawartość pudełka:

  • karty
  • instrukcja

Opis w serwisie Board Game Geek

Reviews

Write a review

21 innych produktów w tej samej kategorii: