Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Antywirus (PL) Smart Games

Producent:

To wielopoziomowa gra logiczna, od 7 lat. Różny poziom trudności zadań sprawia, że mogą je rozwiązywać zarówno dorośli, jak i dzieci.  Elementy w tej grze przesuwamy płynnym falistym ruchem w czterech kierunkach po skosie. Celem gry jest usunięcie czerwonego wirusa poza planszę przez lukę w narożniku zanim zacznie się rozmnażać

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 8 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 8 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,60 zł.


89,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: logiczna
Wiek: od 7 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 1
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Wirus zaatakował twój system. Czy  potrafisz się go pozbyć, zanim infekcja się rozszerzy?

Ta gra zawiera zadania ciekawsze, niż się spodziewasz. Wirusy o różnych kształtach można przesuwać po skosach, po wgłębieniach planszy. Każdy ruch jest odwracalny. Można wykonywać ruch grupami wirusów.

Nikt nie jest odporny na infekcję zabawy, którą przynosi ta gra. 60 zadań utrzyma twoje ciało i umysł w znakomitym zdrowiu.

Podróżna torebka  pozwala w łatwy sposób spakować grę i mieć ją zawsze przy sobie, można w  niej również przechowywać kolorowe elementy.

Młodzi i starsi szybko złapią bakcyla. Gdy raz spróbują, nie będą mogli przestać grać.

Zawiertość pudełka :

  • plansza do gry
  • 11 plastikowych wirusów
  • 1 woreczek
  • instrukcja

 

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: