Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Pudełko rastrowe 25mm NOWE - Safe & Sound

Producent:

Pudełko do przechowywania modeli.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


39,99 zł

Opis

Typ wydania: Przechowywanie Figurek
Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

W zestawie znajduje się:

  • kartonowe pudełko o wymiarach 415x280x55 mm wykonane z wysokiej jakości tektury zabezpieczonej folią;
  • pianka rastrowa o wymiarach 394 x267 mm i wysokości 25mm;
  • dwa separatory o grubości 12 mm zabezpieczające modele od góry i z dołu.


Dodatkowo:

  • pianka rastrowa podzielona jest na 442 kwadraty o boku 14 mm, które można delikatnie usunąć przez wyrwanie. W celu efektywnego wykorzystanie przestrzeni rekomendujemy uważne zaplanowanie rozmieszczenia modeli;
  • spodnia strona pianki pokryta jest specjalnym, niebrudzącym i niewysychającym klejem, który jest dodatkowo zabezpieczony warstwą papieru. Po usunięciu części kwadratów i nadaniu powstałym przestrzeniom wymaganych kształtów, pozostałą warstwę papieru zabezpieczającego należy usunąć i dokleić spodni separator,
  • pianka przeznaczona jest do pakowania i przechowywanie modeli w skali 28 mm o nieregularnych kształtach lub z dużą ilością wystających elementów, jak np. kopie, czy długie włócznie przy modelach z systemów fantasy lub historycznych.

Combi BOX jest w pełni kompatybilny z Torbą Maxi, gdzie zajmuje 3 z 6 miejsc standardowych pudełek.

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: