Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Resident Evil 2 The Board Game

Producent:

Pierwsza gra planszowa w świecie Resident Evil!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 38 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 38 punktów które można zamienić na kupon o wartości 7,60 zł.


389,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: klimatyczna, kooperacyjna
Wiek: od 14 lat
Autor: Mat Hart, Richard Loxam, Sherwin Matthews
Wydanie: angielskie
Rok wydania: 2019
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 90
Czas gry w min. do: 120

Więcej informacji

Resident Evil ™ 2: The Board Game to kooperacyjna gra z gatunku survival horror dla 1-4 graczy osadzona w uniwersum Resident Evil ™.

Gracze wybierają spośród wielu postaci, zanim wyruszą na zombie nawiedzone ulice i budynki Raccoon City w desperackiej walce o ucieczkę od koszmaru!

Zaprojektowana specjalnie dla uniwersum Resident Evil ™ od podstaw, ta gra daje mnóstwo emocji. Światowej klasy miniaturki i innowacyjna mechanika oddają klimat gry video.

Wybierz swoją postać i zapoznaj się z bogatą narracją gry Resident Evil ™ 2: The Board Game. Dzięki ponad 20-godzinnej rozgrywce, pełna hord przeciwników i wyzwań, które dostarczają graczom przerażające i wciągające przeżycia.

Resident Evil ™ 2: The Board Game łączy w sobie intensywne zarządzanie zasobami i innowacyjną mechanikę Tension Deck, aby stworzyć fascynujące doświadczenie zarówno dla weteranów, jak i dla nowych graczy. Dzięki światowej klasy miniaturkom, które są wierne oryginałowi w każdym szczególe, ta gra uchwyci istotę klasycznej gry wideo Resident Evil ™ 2.

Aby przetrwać koszmar, gracze muszą odkryć niebezpieczne i złe miejsca, wskazówki, sprzęt i broń, które są kluczowe dla pozostania przy życiu. Tension Deck zmusza graczy do uważnego rozważenia podróży przez każdy obszar - i czy mogą sobie pozwolić na ominięcie go w całości.

Dzięki cennym przedmiotom z odzyskiwania, każdy krok w nieznane stanowi trudną decyzję. Czy odważysz się zbadać ten zaciemniony pokój? Czy możesz sobie pozwolić na stawienie czoła swoim wrogom? Wbijanie pocisku w wroga nie zawsze jest jedynym sposobem na przetrwanie!

Resident Evil ™ 2: The Board Game to w pełni kooperatywne doświadczenie. Jeśli nawet jedna postać umiera, scenariusz zostaje utracony, co oznacza, że ​​gracze muszą współpracować, aby odnieść sukces. Każda postać ma odrębne zasady specjalne, oparte na ich osobowości i pochodzeniu, które muszą być wykorzystane do pomocy swoim sojusznikom w trakcie gry.

Podczas gdy gracze widzą niektórych wrogów i wiedzą, jak planować z wyprzedzeniem, to, co czai się za każdymi drzwiami, jest zupełnie nieznane. Pamiętaj, że jeśli jedna postać umiera, to gra kończy się dla wszystkich, więc uważaj na każdy zacieniony zakątek! Co zrobisz, jeśli gracz zostanie zaatakowany przez hordę zombie?

Gdy gracze pokonują każdą lokację, muszą wziąć pod uwagę zarówno szybkość, jak i strategię. Pozostawienie otwartych drzwi zapewnia o wiele szybszą ścieżkę dla ciebie i twoich sprzymierzeńców, ale także dla twoich wrogów. Jeśli słyszysz krzyki innego rozbitka odbijającego się echem w korytarzach, czy nadal grasz metodycznie i ostrożnie zabezpieczysz każdy obszar za tobą, czy też ryzykujesz, że pokoje pozostaną bezbronne i pośpieszysz, by pomóc twojemu przyjacielowi?

Obawiaj się tego nieoczekiwanego - w każdej chwili nieumarli mogą wejść przez okno, ramiona mogą złapać cię z ukrytego miejsca, albo możesz usłyszeć mrożące krew w żyłach wycie psa zombie. Dzięki unikalnemu Tension Deck gracze doświadczają rosnącego poczucia lęku i niepokoju, z każdym krokiem potencjalnie prowadzącym do przedwczesnej śmierci!

Zaprojektowany, aby być na tyle głębokim, aby zadowolić doświadczonych graczy na stołach, a jednocześnie pozostać dostępnym dla nowszych graczy, Resident Evil ™ 2: The Board Game jest łatwy do nauczenia, ale trudny do opanowania. Można go grać jako samodzielną grę lub jako w pełni wspieraną kampanię narracyjną dla bardziej wymagających graczy.

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: