Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Nowy
Gamegenic: Squire PLUS 100+ XL White

Gamegenic: Squire PLUS 100+ XL White

Indeks: GGS20217ML

Producent:

Gamegenic: Squire PLUS 100+ XL White z przeźroczystą kieszonką z filtrem UV

Kupując ten produkt możesz zebrać do 8 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 8 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,60 zł.


89,99 zł

Opis

Typ wydania: narzędzia
Rodzaj: pudełko

Więcej informacji

CZYM JEST SQUIRE PLUS?

Producent Gamegenic zdecydował się sprostać oczekiwaniom graczy ulepszając jeden ze swoich najpopularniejszych produktów: deckbox SQUIRE. Jego ulepszona wersja, Squire Plus zapewnia bardzo łatwy dostęp do podwójnie zakoszulkowanej talii 100 kart, jak i wygodną kieszonkę Slide Card Case do pokazywania dowódcy z dodatkową ochroną przed promieniowaniem UV. Dzięki innowacyjnemu umiejscowieniu, przechowywaną talię można łatwo zidentyfikować bez otwierania pudełka. Kieszonkę można również odłączyć i używać podczas rozgrywki.

Linię Convertible zaprojektowano w celu ukazania kart w nowym, unikalnym świetle. Usuń pokrywę, przyczep ją do dna lub zacznij przechylać pudełko na wiele różnych sposobów. To eleganckie pudełko na talie zostało wyprodukowane z materiału Nexofyber, który w połączeniu z wyścielonym mikrofibrą wnętrzem zabezpiecza karty. Mocne magnesy zapewniają bezpieczne zamknięcie. Materiały najwyższej jakości (powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą) Aktualnie 36 możliwych opcji Mix & Match Pokrywa idealnie przyczepia się do dna i umożliwia swobodny dostęp do talii Sidekick może być przechylony i umieszczony w wielu różnych pozycjach 

CECHY

  • Zaprojektowany by pomieścić do 100 podwójnie zakoszulkowanych kart.
  • Przeźroczysta kieszonka z filtrem UV pozwoli Ci łatwo zidentyfikować talię po jej dowódcy, Slide Card Case można również odłączyć i używać podczas rozgrywki. 
  • W pełni zdejmowana pokrywa. Umożliwia modyfikacje Mix & Match. 
  • Łatwy dostęp do swobodnego wyjmowania swojej talii. 
  • Swoboda użytkowania: szeroki wybór sposobów ekspozycji i przechylania otwartego pudełka. 
  • Sztywna i trwała konstrukcja. 
  • Mocne magnesy zapewniają precyzyjne i bezpieczne zamknięcie. 
  • Materiały najwyższej jakości (Powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą). 
  • 100% kompatybilność z produktami przechowującymi Convertible, takimi jak Dungeon.

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: