Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Kozłowski 331 Nr 1 Kolinsky 3 Krawędzie

Producent:

Pędzel firmy Kozłowski: 331 Nr 1 Kolinsky 3 Krawędzie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


16,99 zł

Więcej informacji

Selekcjonowane włosie Kolinsky, złota skuwka bez szwu, mahoniowy trzonek o trzech krawędziach. Zdjęcie może prezentować pędzel o innej grubości.

Grubość: 1.8 mm

Reviews

Grade

2017-10-03

Bardzo dobry pędzel za bardzo dobrą cenę

Bardzo dobry pędzelek. Należy się liczyć z kilkoma nieposłusznymi włosami, które będzie należało przyciąć, ale sama jakość włosia - sztywność i trzymanie ostrego czubka - jest zdecydowanie na wysokim poziomie.

Rozmiar 1 jest bardzo przyjemnym, uniwersalnym rozmiarem. Najczęściej sięgam właśnie po jedynkę. Nie nadaje się do pokrywania dużych, dość płaskich powierzchni, ale też nie jest do tego przeznaczona. Natomiast do rozświetleń albo wybiórczego cieniowania takich powierzchni sprawdzi się dobrze.

Dodatkowym plusem jest rodzima produkcja - w przypadku braku w sklepie zawsze można niewielkim kosztem zaopatrzyć się bezpośrednio u producenta.

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: