Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Memoir '44 - Hedgerow Hell Battle Map

Producent:

Memoir '44 - Hedgerow Hell Battle Map - Dodatkowa mapa do Memoir '44

Kupując ten produkt możesz zebrać do 8 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 8 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,60 zł.


83,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: strategiczna
Wiek: od 8 lat
Autor: Richard Borg
Wydanie: angielskie
Koszulki na karty: standard european
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Seria Battle Map wprowadza nowy format do waszych rozgrywek Memoir ’44. Dzięki Battle Map będziecie mogli szybciej oraz łatwiej przygotowywać i rozgrywać scenariusze Memoir ’44. Każda dużego rozmiaru mapa jest gotowa do gry - nadrukowano na niej wszystkie elementy terenu, przeszkody oraz położenie jednostek, wystarczy więc postawić figurki i rozpocząć rozgrywkę. W zestawie znajdziecie też zasady dotyczące scenariuszy, karty podsumowujące tereny i jednostki, a także tło historyczne.

Pierwszy produkt z naszej serii Memoir '44 Battle Maps zawiera dwa nowe i gotowe do gry scenariusze Overlord:

Hedgerow Hell

Zeszłej nocy siły amerykańskie zajęły Wzgórze 192, łańcuch wysokich wzniesień pilnujących wszystkich podejść do Saint-Lô. Niemieckie elitarne jednostki spadochronowe zdołały się jednak wycofać pod osłona ciemności i przegrupować wraz z częścią Panzer Lehr. Wykonując rozkaz pościgu, wyczerpane amerykańskie wojska za chwilę wkroczą w „piekło żywopłotów”...

The Cadets of Saumur

Francja stoi na skraju katastrofy… Po przeciwległej stronie Loary kadeci ze szkoły kawalerii w Saumur zaminowali most i przygotowują się do ostatecznego, heroicznego starcia.

uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Memoir '44.

Reviews

Write a review

14 innych produktów w tej samej kategorii: