Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

MikroMakro: Na tropie zbrodni

Producent:

MikroMakro: Na tropie zbrodni

Kupując ten produkt możesz zebrać do 9 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 9 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,80 zł.


99,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Johannes Sich
Główna cecha gry: detektywistyczna
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2021
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Gra 2021 roku we Francji (As d'Or)
Innowacyjne zasady gry
Czarny humor i intrygujące historie

Witajcie w cichym, acz opanowanym przez kryminalistów miasteczku. Mroczne sekrety, podstępne kradzieże i zabójstwa są tu na porządku dziennym. Lokalna policja przestała panować nas sytuacją i dramatycznie potrzebuje waszej pomocy!


,,MikroMakro" to gra kooperacyjna na dedukcję i spostrzegawczość. Będziecie wspólnie rozwiązywać sprawy kryminalne, dociekać motywów, szukać dowodów i skazywać winowajców. Bystre oko przyda się wam nie mniej niż przenikliwy umysł, by odnaleźć rozwiązania zagadek na olbrzymiej planszy 75 x 110 cm. Dołączone szkło powiększające pomoże wam dostrzec każdy detal. Przed wami kawał detektywistycznej roboty!

Jeden gracz zostaje głównym śledczym i odpowiada za czytanie na głos opisów spraw (oczywiście w dalszym ciągu pomaga je rozwiązywać). Gracze decydują, którą sprawę chcą rozwiązać i główny śledczy czyta pierwszą kartę śledztwa. Gracze wspólnie eksplorują mapę miasta i odpowiadają na kolejne pytania dotyczące śledztwa. Gra się kończy, gdy ostatnia karta sprawy zostanie dobrze rozwiązana.

Zawartość pudełka:

  • 1 duży plan miasta 75 x 110 cm
  • 120 kart (16 spraw kryminalnych)
  • 1 szkło powiększające
  • 1 instrukcja
  • 16 kopert na sprawy

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii: