Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Bułka, Kotek, Pizza

Producent:

Bułka, Kotek, Pizza, Zgadywanka dla najmłodszych

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


36,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna
Wiek: od 4 lat
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 5
Czas gry w min. do: 5
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Bułka, Kotek, Pizza – zapamiętaj te trzy urocze słowa! W tej niezwykle prostej grze dla najmłodszych staramy się jak najszybciej pozbyć się wszystkich swoich kart. Odwróć wierzchnią z nich mówiąc jedno z tytułowych słów. Jeśli obrazek na karcie zgadza się z hasłem, odkryj kolejną. Na stole pojawił się cuks? Zgarnij go, zanim zrobią to przeciwnicy, żeby rozegrać dodatkową turę! Zwycięży ten, kto jako pierwszy wyczerpie cały stos.

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Twoje dziecko jest jeszcze za małe, by nadążyć za szaloną zabawą w grze Buła, Pizza, Kot, Ser, Koza? Jej młodsza siostra sprawdzi się doskonale! W tej uproszczonej wersji nie musimy pilnować rytmu i obawiać się efektów zmieniających zasady.
  • Gdy poznamy mechanizm gry, możemy wspólnie ćwiczyć pamięć i próbować oszacować, jakich kart zostało do odkrycia najwięcej.
  • Oprócz elementów związanych z szacowaniem i zapamiętywaniem gra wykorzystuje też refleks. Pojawiające się na stole cuksy to nie lada bonus – ten, kto chwyci takiego jako pierwszy, może rozegrać dodatkową turę!

Zawartość pudełka:

  • 42 karty
  • instrukcja

Linki:

Instrukcja: Instrukcja_Bulka-Kotek-Pizza.pdf

Opis w BGG: BoardGameGeek.com

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: