Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dochodzenie: Sprzymierzeńcy

Producent:

Dochodzenie: Sprzymierzeńcy to dodatek do gry imprezowej Dochodzenie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


74,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: karciana
Wiek: od 14 lat
Autor: Tobey Ho
Mechanika: blefowanie, dedukcja i zgadywanie, morderstwo i tajemnica, opowiadanie historii, zróżnicowane moce graczy
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 4
Liczba graczy do: powyżej 12
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 20
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Strach powraca na ulice Hongkongu. Krążą pogłoski, że niedawna seria morderstw mogła zostać popełniona przez jednego ze śledczych. Policja sprowadza pomoc, ale morderca również rekrutuje nowych pomocników.

Dodatek Sprzymierzeńcy wprowadza do gry Dochodzenie trzy nowe role wspomagające obie drużyny, a dodatkowo prawie 150 kart poszlak i metod zbrodni, które zwiększają możliwe opcje i scenariusze wydarzeń. W pudełku można znaleźć też dodatkowe żetony odznak oraz 9 Kafli Poszlak (w tym 1 Kafel Wydarzenia).

Nowe postacie:

  • Analityk to opcjonalna postać rekomendowana do rozgrywek w gronie przynajmniej 7 osób. Podczas fazy sojuszników Analityk może zapytać Technika śledczego, czy jedna, wskazana przez Analityka, karta jest częścią rozwiązania sprawy
  • Ochroniarz to opcjonalna postać przeznaczona wyłącznie do rozgrywki, w której również bierze udział Świadek. Ochroniarz od początku śledztwa zna tożsamość Świadka i tym samym jest w stanie utrudnić ustalenie jego osoby Mordercy oraz Wspólnikowi.
  • Kret to opcjonalna postać rekomendowana do rozgrywek w gronie przynajmniej 8 osób. Podczas fazy sojuszników Kret wybiera osobę, która traci swój żeton odznaki - tym samym pozbawia ją możliwości podania rozwiązania. Kret może wybrać samego siebie! Kret wygrywa rozgrywkę wraz z Mordercą.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!

Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Dochodzenie.

Zawartość pudelka:

  • 150 kart
  • żetony
  • 9 kafli poszlak
  • instrukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: