Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Zatoka kupców: Wyrocznia

Producent:

Zatoka kupców: Wyrocznia , Czy wywróżysz sobie zwycięstwo?

Kupując ten produkt możesz zebrać do 9 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 9 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,80 zł.


96,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: ekonomiczna, strategiczna
Wiek: od 14 lat
Mechanika: fantasy, handlowanie, kafelki, kostki, morze, przydzielanie robotników, śledzenie czasu, zróżnicowane moce graczy
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Jako wyrocznia Wróża próbujesz sprzedać szczęście odwiedzającym Cię nieszczęśnikom. Odczytujesz zapisaną w gwiazdach przyszłość, wróżysz z run i przepowiadasz zrządzenia losu, aby wybawić przybyszów od ciążącego im w kieszeniach złota. Znużeni poszukiwacze przygód odwiedzają Twój sklep w poszukiwaniu nadziei i wskazówek. Oferujesz im talizmany i horoskopy, ale czasami musisz też posłużyć się voodoo. Tylko uważaj, aby Twoje mroczne interesy nie odstraszyły zbyt wielu uczciwych klientów!

Wyrocznia to nowy kupiec, którego możesz wykorzystać w grze Zatoka kupców. Postać ta opiera się na mechanice gier typu roll & write ze specjalnym pisakiem, suchościeralną planszą i wyjątkową tacą na kości. W każdej turze rzucasz do swojego naczynia do wróżenia garść run, a następnie sprawdzasz wyniki na swojej planszy, aby wykonać akcje i tym samym - przewidzieć przyszłość!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Zatoka kupców

Zawartość pudełka:

  • figurka
  • żetony i znaczniki
  • planszetka
  • pionki
  • kafelki
  • mazak suchościeralny
  • instrukcja

Opis w serwisie Board Game Geek

Reviews

Write a review

4 innych produktów w tej samej kategorii: