Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Promocja!
Angielski Fiszki plus Gra Memorki - Hobby

Angielski Fiszki plus Gra Kwartet - Zwierzęta

Producent:

Fiszki to doskonała propozycja dla rodziców chcących w atrakcyjny sposób zachęcić swoje dzieci do nauki języka angielskiego.  Kwartet Zwierzęta 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

No reward points for this product.


3,99 zł

-5,00 zł

8,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra edukacyjna
Główna cecha gry: dla dzieci
Wydanie: polskie

Więcej informacji

Fiszki + Gra Kwartet - Zwierzęta to doskonała propozycja dla rodziców chcących w atrakcyjny sposób zachęcić swoje dzieci do nauki języka angielskiego. Kolorowe FISZKI obrazkowe nauczą Twoje dziecko nazw wielu ciekawych zawodów, a znana i lubiana gra PIOTRUŚ pozwoli nie tylko powtórzyć słówka, ale i świetnie się przy tym bawić.

Nagrania MP3

Profesjonalne nagrania znacznie podnoszą skuteczność nauki, gwarantują opanowanie bezbłędnej wymowy i zachęcają do mówienia.

Wewnątrz pudełka znajduje się specjalny kod umożliwiający pobranie 60 plików audio (mp3). Każdy plik to nagranie hasła z jednego kartonika (w trybie: hasło po polsku - hasło w języku obcym - przerwa na powtórzenie). Funkcja SPELL wyświetla angielskie hasła na ekranie odtwarzacza.


Pliki można wgrać do dowolnego urządzenia posiadającego funkcjonalność odtwarzania plików mp3 lub nagrać na płytę CD.

Gra memory do nauki języka

KOD wewnątrz pudełka umożliwia uzyskanie dostępu do programu do nauki online. Program ten ma formę gry typu memory, której celem jest odsłanianie par spośród zestawu pomieszanych kart.

Fiszki + Gra Kwartet - Zwierzęta nie tylko wspomaga zapamiętywanie słówek znajdujących się na kartach, ale też rozwija pamięć i doskonali umiejętność koncentracji.

Zawartość pudełka:

  • 48 trwałych, kolorowych kart ze słówkami i grą
  • 48 plików mp3 do pobrania

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: