Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

PALETA - Wyprawka Pierwszoklasisty

Producent:

Paleta Wyprawka Pierwszoklasisty, to praktyczny komplet na dobry początek, a w nim: Zestaw Kontrolny, czyli okrągła podstawa wykonana z drewna z 12 drewnianym klockami w 6 kolorach, 2 tarcze blanko oraz 12 tematycznych tarcz (WPK) ze zbiorem zabaw dla dzieci od 6 lat

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


57,99 zł

Opis

Rodzaj: edukacyjna
Wiek: od 6 lat
Mechanika: dla dzieci
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 1

Więcej informacji

Paleta Wyprawka Pierwszoklasisty to praktyczny komplet na dobry początek, a w nim: Zestaw Kontrolny, czyli okrągła podstawa wykonana z drewna z 12 drewnianym klockami w 6 kolorach, 2 tarcze blanko oraz 12 tematycznych tarcz (WPK) ze zbiorem zabaw dla dzieci od 6 lat, opartych na podstawowych założeniach programowych nauczania zintegrowanego:

  •     dodawanie i odejmowanie w zakresie 20,
  •     łączenie w pary obrazków logicznie do siebie pasujących,
  •     rozpoznawanie i utrwalanie nazw zwierząt, owoców i warzyw,
  •     rozpoznawanie liter alfabetu – pierwsze litery nazw obrazków,
  •     łączenie sylab w proste wyrazy,
  •     łączenie wyrazów jednosylabowych z obrazkami.


PALETA, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, uczy myślenia i zapamiętywania oraz kształtuje osobowość i charakter.

 

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: