Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

LABIrynt Epidexis

Producent:

LABIrynt to gra logiczna dla graczy powyżej 6. roku zycia.Utrwala u dzieci umiejętność orientacji na płaszczyźnie, ćwiczy też koncentrację, logiczne myślenie, przewidywanie i wyciąganie wniosków.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


36,99 zł

Opis

Rodzaj: gra edukacyjna
Wiek: od 6 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: powyżej 12

Więcej informacji

LABIrynt to uniwersalna gra logiczna dla graczy powyżej 6. roku zycia. Charakteryzuje się prostymi zasadami, ale mocno aktywizuje wszystkich graczy.


To chyba jedyna gra planszowa, w którą jednocześnie może grać nawet 35 osób!Założenia gry zostały opracowane przez pedagogów pracujących na codzień z dziećmi i mających wieloletnie doświadczenie w pracy z nimi. Są odbiciem treści zawartych w podstawie programowej nauczania zintegrowanego. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako uzupełniający materiał dydaktyczny.

Grając w LABIrynt dzieci nabywają i utrwalają umiejętność orientacji na płaszczyźnie. Uczestnicząc w rozgrywce ćwiczą też koncentrację, logiczne myślenie, przewidywanie i wyciąganie wniosków.

Dorosłym, którzy sięgną po LABIrynt , gra dostarczy wiele emocji i umożliwi intelektualną rywalizację, ponieważ wymusza skupienie, podzielność uwagi przy kontrolowaniu ruchów swoich przeciwników oraz przewidywania posunięć tak, aby samemu jak najszybciej dojść do celu. Jest w niej duża losowość, która generuje zaskakujące sytuacje. W połączeniu z wielością kombinacji sprawią one, że każda rozgrywka jest niepowtarzyalna.

Gra LABIrynt może być doskonałą rozrywką intelektualną i towarzyską, a przede wszystkim atrakcyjną pomocą edukacyjną w szkole.

Opakowanie zawiera :

  •     5 dwustronnych plansz,
  •     6 pionków,
  •     instrukcję

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: