Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Ticket to Ride: Afryka (The Heart of Africa)

Producent:

Dodatek The Heart of Africa z dodatkową mapą Afryki może być rozgrywana w połączeniu z elementami z oryginalnej gry Ticket to Ride lub Ticket to Ride: Europe (Wsiąść do pociągu: Europa).

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 9 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 9 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,80 zł.


99,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra familijna
Wiek: od 8 lat
Autor: Alan R. Moon
Wydanie: europejskie z polską instrukcją
Rok wydania: 2012
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Dzięki mapie The Heart of Africa przenosimy się do serca Czarnego Lądu w czasach, gdy przemierzali ją odkrywcy, misjonarze i poszukiwacze przygód.

 

W tym dodatku znajdziecie 45 nowych kart terenów, podzielonych na trzy kategorie. Każda kategoria jest powiązana z innymi kolorami tras: pustynia/sawanna dla tras żółtych, pomarańczowych i czerwonych; dżungla/las dla tras zielonych, niebieskich i fioletowych oraz góry/klify dla tras czarnych, białych i szarych. Gracze mogą dobierać karty terenów tak jak karty wagonów i używać ich, aby pod pewnymi warunkami podwoić wartość tras, które zajmują.

 

Mapa Heart of Africa może być rozgrywana w połączeniu z elementami z oryginalnej gry Ticket to Ride lub Ticket to Ride: Europe (Wsiąść do pociągu: Europa).

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wsiąść do Pociągu: Europa.

 

Zawartość pudełka:

  • 1 plansza
  • 48 kart biletow
  • 45 kart terenów
  • instrukcja

Zobacz koniecznie:

Opinie

Napisz opinię

21 innych produktów w tej samej kategorii: