Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Polowanie na Golluma Dnż - Władca Pierścieni LCG

Producent:

Polowanie na Golluma to pierwszy z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do gry karcianejWładca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz. Druk na żądanie 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


64,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Nate French
Główna cecha gry: konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Ale od zachodniego skraju Mrocznej Puszczy trop zawracał. Skręcał na południe, wymykał się z dziedziny dostępnej leśnym elfom i ginął.
– Gandalf, Drużyna Pierścienia

Polowanie na Golluma to pierwszy z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.


Zawiera karty 1-24 cyklu Cienie Mrocznej Puszczy.

To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG.

UWAGA! To jest dodatek wydawany w systemie „Druk na Żądanie”. Rozszerzenia te produkowane są innymi technikami niż pozostałe gry. Karty wchodzące w skład tych rozszerzeń drukowane są na innym papierze, w związku z czym mogą różnić się fakturą lub kolorystyką od kart drukowanych w normalny sposób. Rozszerzenia pakowane są w plastikowe pudełka. Zestaw zawiera 60 kart, instrukcja dostępna w wersji cyfrowej (szczegóły wewnątrz opakowania).

 

 • Karty Gracza   ♦♦◊◊◊
 • Niezależność   ♦♦♦◊◊
 • Wyzwanie   ♦♦◊◊◊
 • Temat   ♦♦◊◊◊
 • Długość   ♦♦♦◊◊
 • Rozrywka   ♦♦◊◊◊
 • Bohater:   Bilbo Baggins
 • Istotne karty:   Minstrel z Rivendell, Skrzydlaty Stróż, Znak Dunedainów, Pieśń Królów
 • Wsparcie talii:   Orły, Rohan, Hobbit, Noldor
 • Kup jako pierwszy jeśli…  Jesteś kolekcjonerem oraz dążysz do zakupu pakietów w kolejności. Kochasz Bilbo Bagginsa. Chcesz dobrego, taniego obrońcy (Skrzydlaty Strażnik).
 • Ogólne przemyślenia:  Był to pierwszy ZP, a więc ma nostalgiczną wartość. Z perspektywy czasu, zadanie jest nieco „bez ikry”. Koncentruje się przede wszystkim na oczyszczaniu miejsca, a jakiegoś smaku dodaje szukanie wskazówek na temat Golluma w talii spotkań. Najbardziej pamiętną częścią tego scenariusza są Łowcy z Mordoru, którym każda wskazówka w grze zwiększa zagrożenie i atak. Jeśli jesteś w stanie opracować strategię postępowania z Łowcami i masz talię lub talie, które mogą radzić sobie z obszarami, to zwycięstwo powinno być osiągalne w większości przypadków. Istnieją jednak sytuacje, w których można utknąć przez talię Spotkań, czekając na cele ze wskazówkami (choć karty zadań spróbują pomóc w tym zadaniu poprzez ujawnienie dodatkowych kart) i nie musi to prowadzić do zachwycającej lub zabawnej gry.

Opinie

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii: