Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dolina Morgul - Władca Pierścieni LCG

Producent:

Dolina Morgul - to szósty Zestaw Przygodowy, składający się 60 kart z cyklu dodatków Przeciwko Cieniowi do Gry karcianej Władca Pierścieni.

 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


40,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Nate French
Główna cecha gry: konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2013
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Syn namiestnika został pojmany! Aby ocalić Faramira, zanim wtrącą go do lochów Minas Morgul, bohaterowie będą musieli zmierzyć się z krwiożerczymi urukami, czarną magią i zdradą. Czy jednak którykolwiek z nich może mierzyć się z Nazgûlem z nawiedzonej przełęczy?

Dolina Morgul to zestaw przygodowy składający się z 60 kart z cyklu dodatków Przeciwko Cieniowi do Gry karcianej Władca Pierścieni. W tym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii, a także całkiem nowy scenariusz.

Zawiera karty 134-160 cyklu Przeciwko Cieniowi.

 


Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do rozgrywki wymagana jest gra Władca Pierścieni LCG oraz rozszerzenie Spadkobiercy Numenoru.


Linki:

 

 • Karty Gracza  ♦♦♦◊◊
 • Niezależność  ♦♦♦◊◊
 • Wyzwanie  ♦♦♦♦◊
 • Temat  ♦♦♦◊◊
 • Długość  ♦♦♦♦◊
 • Rozrywka  ♦♦♦♦◊
 • Bohater:  Theoden
 • Istotne karty:  Wizjonerskie Zdolności Przywódcze, Włócznia z Marchii, Naprzód Eorlingowie!, Zwój Isildura, Skrytka
 • Wsparcie talii:  Rohan, Gondor, Krasnoludy i Mono-strefowe
 • Kup jako pierwszy jeśli...  Chcesz poznać wojenną (Taktyka) stronę Rohanu. Naprawdę chcesz zrobić działającą talię Gondoru i poszukujesz istotnego elementu dla tego archetypu (Wizjonerskie Zdolności Przywódcze). Lubisz zadania typu "walka z bossem".
 • Ogólne przemyślenia: Dolina Morgul kończy cykl Przeciwko Cieniowi w bardzo satysfakcjonujący sposób. Gracze, którzy naprawdę chcą ucieleśnić cechę Rohan i / lub lubią pomysł budowy talii, która atakuje strefę przeciwności będą chcieli na pewno wejść w posiadanie tego pakietu. To rozszerzenie wprowadza również Wizjonerskie Zdolności Przywódcze, które jest istotnym elementem realnej talii Gondoru. Król Theoden ładnie wygląda, ale jak w opisie, nadal wymaga dalszego wsparcia, aby być podstawą talii gracza. Poza kartami gracza, prawdziwą gwiazdą show jest sama misja, która zmusza graczy do konfrontacji z trzema różnymi kapitanami z rzędu. Postęp w misji nie jest uzależniony od wyprawy, jak to jest w przypadku większości zadań, lecz na pokonaniu każdego kapitana. Jako taka, jest to kolejna misja, która oferuje walkę, ale kapitanowie wprowadzają pewne wyjątkowe wyzwania, które pomagają odróżnić temat i rozgrywkę w tym scenariuszu od poprzednich dwóch ZP. Chociaż ZP może być pewnym wyzwaniem dla nowych graczy kupujących to rozszerzenie zaraz po podstawce, jednak nie jest w top-tier trudnych scenariuszy, więc gracz z o umiarkowanym rozmiarze kolekcji powinien mieć przyzwoitą szansę przeciwko niej i powinien cieszyć się rozgrywką.

Opinie

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii: